910-451-6313

ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE...

EN İYİ FİYAT
 • ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU: ERKEN REZERVASYON FİYATI 
2 GÜN 1 GECE ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU
 • ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU: ERKEN REZERVASYON FİYATI 
2 GÜN 1 GECE ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU
 • ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU: ERKEN REZERVASYON FİYATI 
2 GÜN 1 GECE ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU
 • ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU: ERKEN REZERVASYON FİYATI 
2 GÜN 1 GECE ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU
 • ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU: ERKEN REZERVASYON FİYATI 
2 GÜN 1 GECE ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU
 • ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU: ERKEN REZERVASYON FİYATI 
2 GÜN 1 GECE ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU
 • ABANT GÖLÜ
 • GÖLCÜK MİLLİ PARKI
 • KARTEPE KAYAK MERKEZİ
 • MAŞUKİYE
 • CENNET GÖL
 • ATV,UTV,ZİPLYN
ERKEN REZERVASYON FİYATI
2 GÜN 1 GECE ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE KAYAK MERKEZİ,MAŞUKİYE TURU

KIŞIN EN GÜZEL DÖNEMİNDE İKİ TUR BİR ARADA

HER HAFTA SONU KESİN KALKIŞ 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
BOLU 1 gün programını görmek için tıklayınız

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Abant milli parkı Gölcük Gölü Kartepe Kayak merkezi Cam teras turumuza başlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimiz ile birlikte günümüze sapanca göl kenarında alacağımız firmamıza özel hazırlanmış serpme kahvaltı ile başlıyoruz (EXTRA) güzel bir sabah kahvaltısı ardından araçlarımıza geçip Abant milli parkına hareket ediyoruz yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk ardından Abant milli parkına giriş yapıyoruz rehberimizin anlatımları ile ilk durağımız Abant milli parkı müzesi burada milli parkta yaşayan canlı dostlarımız ve milli parkın tarihçesi hakkında bilgiler edindikten sonra rehberimiz eşliğinde Abant gölü kenarında bilgi aktarımı sonrasında serbest zaman veriyoruz Abant Milli Parkı’nın masalsı atmosferinde doğa yürüyüşleri ya da fayton sefası yapabilir ve ata binebilir. Dileyen misafirlerimiz yöresel ürün alış verişi yapabilir.

Abant Gölü gezimizin ardından Öğle Yemeği (Ekstra) alacağımız Gölcük Gölü yolu üzerindeki doğa ile iç içe olan tesisimize gidiyoruz. Ekmek arası Mangal keyfi bizleri bekliyor. Ardından Bolu’nun en önemli turistik merkezlerinden biri olan Gölcük Gölüne hareket.

Bolu ilinin nadide mesire alanlarından olan Gölcük Tabiat Parkı 1200 rakımı ile sizleri bol oksijenin göbeğine atacaktır.

Burada verilecek olan serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz göl çevresindeki güzellikleri fotoğraflayabilir, gölün etrafında yürüyüş yapabilirler . Gezimiz sonrası bolu il merkezinde konaklama yapacağımız 4*OTTOMAN OTEL’e hareket diyoruz otelimize yerleştikten akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz isteyen misafirlrimiz 23:00 a kadar

 Hamam Sauna Buhar odası ve Havuz kullanımı yapabilirler.
Konaklama: OTTOMAN OTEL

2.

Gün
KARTEPE 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz 2. Gün programımızın ilk durağı kartepe kayak merkezine hareket ediyoruz Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde bulunan Kartepe Kayak Merkezi özellikle İstanbul’a ve çevre illere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı nedeni ile yerli ve yabancı birçok turist tarafından tercih edilen bir Kayak merkezi ve doğa parkıdır. Denizden 1600 metre yüksekte harika bir körfez manzarası bulunan Kartepe Kayak Merkezinde kış aylarının yanı sıra yaz aylarında da doğa yürüyüşü piknik alanları ve çevresinde bulunan bir çok etkinlik imkanı ve restoran işletmeleriyle tercih edilme sebebidir. Kış turizminin en canlı olduğu aylar Aralık, Ocak ve Şubat aylarıdır. Bu aylarda kar kalınlığı 60 ile 200 cm arasında değişmektedir. rehberimizin kısa anlatımı ile birlikte vereceği serbest zaman zarfında kartepede eğlenceli vakitler geçiriyor harika fotoğraflar çektiriyoruz buluşma saatimiz ile birilikte araçlarımıza yerimizi alıyor hava ve sis durumuna göre sapanca gölü ve izmit ilimizi kuş bakışı görebileceğimiz Marmara bölgesini en yüksek cam terasına geçiyoruz cam tersı gezimiz sonrasında masukiye vadi içine iniyor ve burda atv utv ziplyn ve dev salıncak gibi etkinliklerimizi yaptıktan sonra akşam yemeğimiz için sapanca göl kenarındaki restoranımıza geçiyoruz sizler için hazırlanmış farklı menülerimizi rehber arkadaşımız sizlere sunmakta ve ekonomik bir şekilde güze bir akşam yemeği yedikten sonra araçlarımızla istanbula doğru hareket etmekteyiz. siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakırken TATİLLERBURADA.COM ailesi olarak bir sonraki turlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz

DAHİL OLANLAR:
Gidiş Dönüş Ulaşım
2 Tabiat Parkı giriş ve otopark ücreti
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Kartepe milli park girişi ve otopark ücreti
1 Gece 4 yıldızlı otel konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Havuz, Sauna, Hamam Kullanımı
Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
1,Gün Sabah Kahvaltısı
1.Gün Öğle Yemeği
2,Gün Öğle Yemeği
2.Gün Akşam Yemeği
Tüm Bireysel Harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

 Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

 Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

            REZERVASYON DETAYLARI

 Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize veya belirtmiş olduğunuz Cep Telefonu numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.


 Internet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize veya belirtmiş olduğunuz Cep telefonu numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

 Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz

 Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve Zorunlu seyahat sigortası için TC Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi Gün/Ay/Yıl olarak tarafımıza belirtmeniz zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde TATİLLER BURADA sorumlu değildir

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#99
LOKASYON:
Abant (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
SABAH SERPME KAHVALTI ,AKŞAM YEEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06:20 Sefaköy Metrobüs Durağı 06:30 İncirli Dilek Pastanesi Önü 06:45 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 07:10 Bostancı Köp. 07:20 Kartal ve Pendik Köp 07:45 Gebze Center Önü 08:15 İzmit Halkevi
BİTİŞ:
16:30 İSTABULA DÖNÜŞ
İPTAL POLİTİKASI:
Tur esnasında kesinlikle koltuk numara sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız
 Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 18 yas altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat name seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.
 Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlatılamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden Acente bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı sayısı 25 Kişidir.
 Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden
 Tatiller Burada kesinlikle sorumlu değildir.
 Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente' ya misafirleri gönderebilir bu sayede misafirin tatil planı bozulmamış olur.
 Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 Konaklamalı turlarda 0–4 yas çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
 T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayınlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

999TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ABANT GÖLÜ,GÖLCÜK GÖLÜ,KARTEPE... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.