910-451-6313

KURUMSAL


Kurumsal

Biz Kimiz?

Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. ''BY TURİZM TAŞIMACILIK GIDA TEMİZLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ'', markamız ''TATİLLER BURADA başka yerde arama'', Türsab Acenta numaramız 'A-6756', Türsab Belge adımız ''BYGEZGİN  Turizm Seyahat Acentası'' şeklindedir.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktadır.

Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Acentamız sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır..

Neler Yaparız?

Okul turları, günübirlik turlar, konaklamalı turlar, yurt içi ve dışı otel  rezervasyonları, tematik turlar, doğa turları, fotoğraf turları,  uçak bileti rezervasyonu, kongre seminer organizasyonu, araç kiralama hizmeti.