910-451-6313
KESİN ÇIKIŞ
  • KARTALKAYA GÜNÜ BİRLİK KAYAK TURU: 1 Aralık tarihine kadar tüm kayak turlarında geçerli ERKEN REZERVASYON FİYATLARI Kayak Tur Fırsatlarını Kaçırma! 17 Aralık İtibariyle Kış Sezonu Süresince Her Gün Kesin Kalkışlı Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu
  • KARTALKAYA GÜNÜ BİRLİK KAYAK TURU: 1 Aralık tarihine kadar tüm kayak turlarında geçerli ERKEN REZERVASYON FİYATLARI Kayak Tur Fırsatlarını Kaçırma! 17 Aralık İtibariyle Kış Sezonu Süresince Her Gün Kesin Kalkışlı Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu
  • KARTALKAYA GÜNÜ BİRLİK KAYAK TURU: 1 Aralık tarihine kadar tüm kayak turlarında geçerli ERKEN REZERVASYON FİYATLARI Kayak Tur Fırsatlarını Kaçırma! 17 Aralık İtibariyle Kış Sezonu Süresince Her Gün Kesin Kalkışlı Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu
  • KARTALKAYA
  • GÜNÜBİRLİK
  • KAYAK
1 Aralık tarihine kadar tüm kayak turlarında geçerli ERKEN REZERVASYON FİYATLARI Kayak Tur Fırsatlarını Kaçırma! 17 Aralık İtibariyle Kış Sezonu Süresince Her Gün Kesin Kalkışlı Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah belirtilen noktalarda buluşarak Tatillerburada.com araçları ile Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Araç İçerisinde alacağımız Lunch-Box Kahvaltı Paketi eşliğinde yol ve kar durumuna bağlı olarak, 3,5 - 4 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. 1850 – 2220 metre yükseklikte yer alan pistlerde kayaklı koşu, skiboarding, kızak, kar motoru, serbest stil, snowboard, Alp disiplini gibi kış sporları yapılabiliyor. Kartalkaya'da bir gün geçirecekseniz en iyi pistlerde kayak yapmalısınız. Toplam uzunluğu 20 kilometreyi bulan pistler bulunmaktadır. Bölgeye varışımızla beraber kayak yapmaya başlıyor ve Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz. Akşamüzeri 16:45-17:00’de aracımız ile İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Trafiğe bağlı olarak saat 21:00-22:00 civarı İstanbul'a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi bir sonraki Tatillerburada.com organizasyonun da buluşmak dileğiyle aldığımız noktalara bırakıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
• Gidiş - Dönüş Ulaşım
• Rehberlik Hizmeti
• Milli Park Giriş Ücreti
• Araç İçi Kahvaltı Paketi
• Araç İçi Su İkramı
• Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
• Öğle Yemeği (sucuk ekmek+içecek)
• Ski-Pass Ücreti
• Kayak Ekipmanları Kiralama


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Önemli Bilgiler

 Tur esnasında kesinlikle koltuk numara sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız

 Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

 Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

 18 yas altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat name seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

 Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

 Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

 Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlatılamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden Acente bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı sayısı 25 Kişidir.

 Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden

 Tatiller Burada kesinlikle sorumlu değildir.

 Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente' ya misafirleri gönderebilir bu sayede misafirin tatil planı bozulmamış olur.

 Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

 Konaklamalı turlarda 0–6 yas çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

 T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayınlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#91
LOKASYON:
Bolu (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Araç İçi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
03:30 Ataköy Atrium Önü 04:00 Etiler akmerkez önü 04:30 Kadiköy evlendirme dairesi 04:45 Kartal köp
BİTİŞ:
Ataköy Atrium Önü
İPTAL POLİTİKASI:
ezi süresince hava şartlarına uygun ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize veya belirtmiş olduğunuz Cep Telefonu numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

Internet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize veya belirtmiş olduğunuz Cep telefonu numaranıza
Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz
 Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve Zorunlu seyahat sigortası için TC Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi Gün/Ay/Yıl olarak tarafımıza belirtmeniz zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde TATİLLER BURADA sorumlu değildir

TARİH VE FİYATLAR

399TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KARTALKAYA GÜNÜ BİRLİK KAYAK TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.