910-451-6313

KARTEPE KAYAK VE EĞLENCE TURU ( HER ÇARŞAMBA,CUMARTESİ,PAZAR...

EN İYİ FİYAT
  • KARTEPE KAYAK VE EĞLENCE TURU ( HER ÇARŞAMBA,CUMARTESİ,PAZAR ): KARTEPE KAYAK MERKEZİ
  • KARTEPE KAYAK VE EĞLENCE TURU ( HER ÇARŞAMBA,CUMARTESİ,PAZAR ): KARTEPE KAYAK MERKEZİ
  • KARTEPE KAYAK VE EĞLENCE TURU ( HER ÇARŞAMBA,CUMARTESİ,PAZAR ): KARTEPE KAYAK MERKEZİ
KARTEPE KAYAK MERKEZİ

Siz değerli misafirlerimizle sabah belirtilen saatlerde buluşup Tatillerburada.com araçlarımızla güzel bir hafta sonu tatili yapmak için Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz. yaklaşık 2 saat sürecek eğlenceli bir yolculuğa başlıyoruz.

Maşukiye vadi içerisine girişimizle beraber kayak takımlarımızı ve ekipmanlarımızı alacağımız kayak evine geçiyoruz malzemelerimizi  tedarik ettikten sonra bölge rehberimiz eşliğinde Kartepe  zirve tırmanışımıza başlıyoruz ,

yaklaşık deniz seviyesinden 1600 mt yükseklikte bulunan Kartepe kayak merkezine ulaştığımızda rehberimiz eşliğinde önce bölge tanıtımı yapılıp daha sonra serbest zaman veriyoruz .

İsteyen misafirlerimiz kayak yapabilir kızak kayabilir kar motoru kullanabilir telesiej ile harika bir zirve turu yapabilirler.

Tam gün kayak turumuzda öğlen yemeği için dağıtacağımız  fişler doğrultusunda saat 12:00 ile 13:30 arasında rehberimizin göstereceği restoranımızda   extra  öğlen yemeğimizi alıyoruz,

(Sucuk Ekmek +içecek ) daha sonra tekrar aktivitelerimize devam edip saat 15:30/16:00 da otoparkımızda  buluşuyoruz ekipmanlarımızı kayak evimize telim ettikten sonra akşam yemeği içine(extra) sapanca göl kenarındaki restoranımıza geçip yemek sonrası İstanbul doğru hareket ediyoruz...

Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir tatillerburada.com organizasyonunu tamamlıyoruz....


DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Araç İçi Su İkram
Zorunlu Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
KİŞİSEL HARCAMALAR
ÖĞLEYEMEĞİ
AKŞAM YEMEĞİ
KAYAK TAKIMLARI
KIZAK VE AKTİVİTELER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Önemli Bilgiler

 Tur esnasında kesinlikle koltuk numara sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız

 Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

 Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

 18 yas altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat name seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

 Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

 Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

 Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlatılamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden Acente bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı sayısı 25 Kişidir.

 Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden

 Tatiller Burada kesinlikle sorumlu değildir.

 Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente' ya misafirleri gönderebilir bu sayede misafirin tatil planı bozulmamış olur.

 Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

 Konaklamalı turlarda 0–6 yas çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

 T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayınlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#10
LOKASYON:
Kartepe
YEMEK:
SABAH LUCH BOX KAHVALTI PAKETİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06:00– Beylikdüzü Migros Önü 06:15 – Avcılar Otobüs Durağı 06:30 – İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü) 06:45 – Mecidiyeköy Meydanı (Mado Önü) 07:00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:10 – Bostancı Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti) 07:20 – Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara Yönü) 07:30 – Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 07:40 – Çayırova Mc Donald's 07:50 – Gebze Center - Lukoil Benzinlik 08:30 – İzmit Halkevi Durağı
BİTİŞ:
AKTİVİTE BİTİŞ SAATİ 17:00 İSTANBUL VARIS 20:00
İPTAL POLİTİKASI:
EK BİLGİLER&TAVSIYELER
Gezi süresince hava şartlarına uygun ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize veya belirtmiş olduğunuz Cep Telefonu numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

Internet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize veya belirtmiş olduğunuz Cep telefonu numaranıza
Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz
 Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve Zorunlu seyahat sigortası için TC Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi Gün/Ay/Yıl olarak tarafımıza belirtmeniz zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde TATİLLER BURADA sorumlu değildir

TARİH VE FİYATLAR

229TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KARTEPE KAYAK VE EĞLENCE TURU... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.