910-451-6313

MSC BELİSSİMA ile AKDENİZ RÜYASI

KESİN ÇIKIŞ
  • MSC BELİSSİMA ile AKDENİZ RÜYASI: Cenova-La Spezia-Napoli-Denizde-Palma de Mallorca-Barselona-Marsilya-Cenova
  • MSC BELİSSİMA ile AKDENİZ RÜYASI: Cenova-La Spezia-Napoli-Denizde-Palma de Mallorca-Barselona-Marsilya-Cenova
  • CENOVA
  • LA SPEZİA
  • NAPOLİ
  • DENİZDE SEYİR
  • PALMA DE MALLORCA
  • BARSELONA-MARSİLYA-CENOVA
Cenova-La Spezia-Napoli-Denizde-Palma de Mallorca-Barselona-Marsilya-Cenova

MSC BELISSIMA İLE AKDENİZ RÜYASI

23 OCAK 2023 HAREKETLİ

7 Gece 8 Gün


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – BERGAMO - CENOVA 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabiha Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Pegasus havayolları PC 1211 sefer sayılı uçağı ile saat 08:40’da Bergamo’ya hareket. Yerel saat ile 10:35’de varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve Genova’ya doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00’de limandan ayrılıyor.

Konaklama: MSC BELİSSİMA

2.

Gün
LA SPEZIA 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz saat 07.00’de La Spezia limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Cinque Terre turu’na katılabilirler. Cinque Terre'nin tarihi 11. yüzyıla kadar uzanmaktadır. İtalyanca'da beş köy anlamına gelen Cinque Terre, milli park olarak korunmakta olup beş köy arka arkaya sıralanmıştır ve aralarında yürüyüş patikaları bulunmaktadır. Gemimiz akşam saat 17:30 da limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC BELİSSİMA

3.

Gün
NAPOLİ 3 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz öğlen saat 13.00’de Napoli limanına yanaşacaktır. Ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Napoli panoramik şehir turu & Pompei’ başlıyor. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Pompeii turumuz için devam ediyoruz. Napoli limanına dönüş. Gemimiz saat 19.30’da limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC BELİSSİMA

4.

Gün
DENİZDE SEYİR 4 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz. 

Konaklama: MSC BELİSSİMA

5.

Gün
PALMA de MALLORCA 5 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 10.00’de limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Palma de Mallorca Şehir Turu” na katılabilirler. Limandan özel aracımız ile şehir turumuza başlıyoruz. Tarihi ve kültürel yerleri keşfetmenin ardından alışveriş için serbest zamanımız olacak ve gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 20.00’ de limandan ayrılacaktır 
Konaklama: MSC BELİSSİMA

6.

Gün
BARSELONA 6 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 08.00’da Barselona limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Barcelona Şehir Turu” na katılabilirler. Limandan özel aracımız ile Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona'da panoromik şehir tutumuza başlıyoruz. Şehir turumuz esnasında ilk olarak dışarıdan Sagrada Famila görülecek yerler arasındadır.Ardından La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, , Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Ardından alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 18.00’ de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC BELİSSİMA

7.

Gün
MARSİLYA 7 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 09.00’da limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Marsilya Panoramik Şehir Turu & Aix En Provance ” turuna katılabilirler. Bu gün ki turumuzda rehberimizle buluştuktan sonra ilk önce Marsilya’ya 40 dakika mesafede bulunan Aix en Provence’a gideceğiz. Romanesk ön cephesi ve üstü kapalı kemerli yolu ile XII. Yüzyıldan kalma meşhur St. Saviour’s Katedrali ile başlayacak. Daha sora şehrin eski bölgesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında burada bulunan antik hanları ve 17. YY’da Kardinal Mazarino’nun kardeşi tarafından tasarlanmış olan Mazarino semtini göreceksiniz. Kısa bir molanın ardından önemli bir denizcilik şehri olan Marsilya’ya geri döneceğiz. İlk olarak Longchamps Çeşmesi, Saint Charles tren garı, eski şehir, Hotel de Ville ve yat limanı bölgesi görülecek yerlerden bazıları. Daha sonra şehir merkezinde serbest vaktimizin ardından gemimize döneceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC BELİSSİMA

8.

Gün
CENOVA – BERGAMO - İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah saat 07.00 de limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Bergamo’ya hareket. Bergamo havalimanına varış, bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1214 sefer sayılı uçağıyla saat 16:50’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 20:25’de İstanbul’a varış. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere!

Konaklama: BU GECE KONAKLAMA BULUNMAMAKTADIR
DAHİL OLANLAR:
PGS ile ekonomi sınıfı İstanbul (SAW) – Bergamo (BGY) – İstanbul (SAW) uçuşu
Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama
Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
Türkçe Rehberlik hizmeti. (min 20 kişi)
Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Fitness
Havalimanı ve liman vergileri (260 €)

HARİÇ OLANLAR:
Günlük kişi başı 12 € gemi servis ücreti (bahşişler)
Sağlık hizmetleri.
Kara turları
Güzellik merkezi ve SPA alanı
Gemideki tüm içecekler
Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon,doktor vb.)
Vize bedeli
Yurt dışı çıkış harcı
İç hat bağlantı uçuşları
Covid-19 sağlık sigortası

Umuma Mahsus Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmektedir.

Hizmet, Hususi, Diplomatik Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmemektedir.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

TÜM MİSAFİRLERİN COVİD-19'A KARŞI TAM AŞILI OLMASI TAVSİYE EDİLMEKTEDİR, AMA ZORUNLU DEĞİLDİR.    

"COVID TEST ŞARTLARI:


Geçerli bir aşı sertifikası ibraz eden tüm tam aşılı konukların gemiye binmeden önce test yapmaları tavsiye edilmektedir, ancak zorunlu değildir.

TAM AŞILANMIŞ OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN:

-EMA (Avrupa İlaç Ajansı) standartlarına uygun olmayanlar dahil (mevcut tüm Covid 19 aşıları kabul edilecektir) en az iki doz aşı (Johnson & Johnson hariç, tek doz kabul edilir) olmuş olan misafirler .  

Hatırlatma dozları, gerekli olmasa da, tüm misafirler için önemle tavsiye edilmektedir.

- 1 doz aşılı ve COVID-19 geçirmiş kişi tam aşılı kabul edilir (Bir QR kodu veya alternatif olarak doğrulayıcı bir belge sağlamalıdırlar)."    

"Aşısız* misafirler için (5 yaş ve üzeri), geminin hareketinden önceki 48 saat içinde PCR veya Antijen testi zorunludur:


AŞISIZ MİSAFİRLER: 

- geçerli bir aşı belgesi olmayan misafirler

- sadece covid-19 geçirmiş misafirler

- sağlık durumu nedeniyle aşı muafiyeti olan misafirler


5 yaşın altındaki konuklar için gemiye binmeden önce herhangi bir test gerekli değildir.


Antigen self-test gemiye biniş için kabul edilmemektedir."    

Gemiye binişte evrak kontrolü ve sağlık taraması yapılacaktır.    AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#64
LOKASYON:
İtalya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Sabiha Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma
BİTİŞ:
Pegasus Hava Yolları PC 1214 sefer sayılı uçağıyla saat 16:50’de İstanbul'a hareket.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

779

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MSC BELİSSİMA ile AKDENİZ RÜYASI ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.