910-451-6313

MSC FANTASIA İLE BALTIK BAŞKENTLERİ

KESİN ÇIKIŞ
 • MSC FANTASIA İLE BALTIK BAŞKENTLERİ:
 • MSC FANTASIA İLE BALTIK BAŞKENTLERİ:
 • MSC FANTASIA İLE BALTIK BAŞKENTLERİ:
 • İSTANBUL – HAMBURG - KİEL
 • KOPENHAG
 • TALLİN
 • HELSİNKİ
 • STOCKHOLM
 • KİEL - HAMBURG - İSTANBUL

MSC FANTASIA İLE BALTIK BAŞKENTLERİ

04 HAZİRAN 2023 HAREKETLİ

7 Gece 8 Gün


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – HAMBURG - KİEL 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma. Pegasus havayolları PC 1043 sefer sayılı uçağı ile saat 10:25’de Hamburg’a hareket. Yerel saat ile 12:45’de varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve Kiel’e doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00’da limandan ayrılıyor. 

Konaklama: MSC FANTASİA

2.

Gün
KOPENHAG 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 07.00 da limana yanaşacaktır . Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Kopenhag şehir & Kanal turuna’ katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak yılda yaklaşık 5 milyon kişinin ziyaret ettiği KÜÇÜK DENİZKIZI heykeline gidiyoruz. Fotoğraf molasinin ardından yürüyerek Danimarka 'nin kuruluşunu anlatan Gefion Çeşmeni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Çeşmenin yakınında bulunan kraliyet sarayını ve kilisesini dışarıdan Fotoğraf çekerek kanal turu yapacağımız noktaya geçiyoruz. 1 saatlik kanal turunun ardından kopenhagin en önemli ve hareketli alışveriş caddesi olan STROGET'te serbest zaman sonrası gemiye dönüş. Gemimiz akşam saat 17:00 da limandan ayrılacaktır.
Konaklama: MSC FANTASİA

3.

Gün
DENİZDE SEYİR 3 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz. 
Konaklama: MSC FANTASİA

4.

Gün
TALLİN 4 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 12.00 da limana yanaşacaktır . Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Tallin şehir turuna’ katılabilirler. Bu turumuzda Estonyanin başkenti olan Tallinde panoramik şehir turunun ardından kale içi olarak tabir edilen şehrin eski bölgesinde yürüyüş. Parlamento binasının yanında indikten sonra rampa aşağı yürüyerek tarihi evleri görüp belediye meydanına varış ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz burada kehribar alışverişi yapabilir veya kendi üretimleri olan ballı biranın tadına bakabilirler. Ardından gemiye dönüş. Gemimiz akşam saat 20:00 da limandan ayrılacaktır.
Konaklama: MSC FANTASİA

5.

Gün
HELSİNKİ 5 gün programını görmek için tıklayınız

Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından gemimiz saat 07.00’da Helsinki limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Helsinki şehir turu’na katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Rus Ortodoks kilisesini ziyaret ettikten sonra kıyas yapmak ve farkı anlamak için Protestan kilisesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra hediyelik eşya alabileceğiniz meşhur balık pazarını gezdikten sonra şehir merkezinde serbest zaman sonrası gemiye dönüş. Gemimiz akşam saat 16:00 de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC FANTASİA

6.

Gün
STOCKHOLM 6 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz saat 08.00’da Stockholm limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği "Stockholm Şehir Turu & Vasa Müzesi Turu" na katılabilirler. Bu tur esnasında Aristokrat Başkenti ve Baltık Denizi ile Malaran Gölü’nün buluştuğu Gamla Stan’ı panoromik olarak Fjölgatan tepesi’nden seyirden sonra adaya geçiyoruz. Kraliyet Sarayı, Katedral ve eski şehir Gamla Stan’ın Stroget Meydanı ve çevresindeki otantik sokakları arasında dolaştıktan sonra Parlamento, Belediye Sarayı, Kültür Parkı gibi diğer adalar arasındaki gezimizden sonra 17 yy da ilk seferinde batan muhteşem savaş gemisi Vasa’yı barındıran Vasa müzesini gezeceğiz. Serbest zamanımızı göz kamaştıran vitrinlerle dolu bulvarları gezerek, alışveriş yaparak veya Kral Bahçeleri’ndeki kafelerde İsveçlilerle birlikte (varsa) güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Tur sonrası gemiye dönüş. Gemimiz akşam saat 18:00 de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC FANTASİA

7.

Gün
DENİZDE SEYİR 7 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz. 

Konaklama: MSC FANTASİA

8.

Gün
KİEL - HAMBURG - İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah saat 08.00 de limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Hamburg’a hareket. Hamburg havalimanına varış, bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1046 sefer sayılı uçağıyla saat 17:30’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21:45’de İstanbul’a varış. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere!
Konaklama: BU GECE KONAKLAMA BULUNMAMAKTADIR
DAHİL OLANLAR:
PGC ile ekonomi sınıfı İstanbul(SAW) – HAMBURG (HAM) - İstanbul(SAW) uçuşu
Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama
Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
Türkçe Rehberlik hizmeti. (min 20 kişi)
Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Fitness
Havalimanı ve liman vergileri (260 €)

HARİÇ OLANLAR:
Günlük kişi başı 12 € gemi servis ücreti (bahşişler)
Sağlık hizmetleri.
Kara turları
Güzellik merkezi ve SPA alanı
Gemideki tüm içecekler
Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, doktor vb.)
Vize bedeli
Yurt dışı çıkış harcı
İç hat bağlantı uçuşları
Covid-19 sağlık sigortası


Umuma Mahsus Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmektedir.


Hizmet, Hususi, Diplomatik Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmemektedir.YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
TÜM MİSAFİRLERİN COVİD-19'A KARŞI TAM AŞILI OLMASI TAVSİYE EDİLMEKTEDİR, AMA ZORUNLU DEĞİLDİR.    

"COVID TEST ŞARTLARI:Geçerli bir aşı sertifikası ibraz eden tüm tam aşılı konukların gemiye binmeden önce test yapmaları tavsiye edilmektedir, ancak zorunlu değildir.

TAM AŞILANMIŞ OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN:

-EMA (Avrupa İlaç Ajansı) standartlarına uygun olmayanlar dahil (mevcut tüm Covid 19 aşıları kabul edilecektir) en az iki doz aşı (Johnson & Johnson hariç, tek doz kabul edilir) olmuş olan misafirler .  

Hatırlatma dozları, gerekli olmasa da, tüm misafirler için önemle tavsiye edilmektedir.

- 1 doz aşılı ve COVID-19 geçirmiş kişi tam aşılı kabul edilir (Bir QR kodu veya alternatif olarak doğrulayıcı bir belge sağlamalıdırlar)."    

"Aşısız* misafirler için (5 yaş ve üzeri), geminin hareketinden önceki 48 saat içinde PCR veya Antijen testi zorunludur:AŞISIZ MİSAFİRLER: 

- geçerli bir aşı belgesi olmayan misafirler

- sadece covid-19 geçirmiş misafirler

- sağlık durumu nedeniyle aşı muafiyeti olan misafirler5 yaşın altındaki konuklar için gemiye binmeden önce herhangi bir test gerekli değildir.Antigen self-test gemiye biniş için kabul edilmemektedir."    

Gemiye binişte evrak kontrolü ve sağlık taraması yapılacaktır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#79
LOKASYON:
Almanya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma.
BİTİŞ:
Hamburg havalimanı Pegasus Hava Yolları PC 1046 sefer sayılı uçağıyla saat 17:30’da İstanbul'a hareket.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.049

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MSC FANTASIA İLE BALTIK BAŞKENTLERİ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.