910-451-6313

MSC FANTASIA İLE NORVEÇ FİYORTLARI

KESİN ÇIKIŞ
  • MSC FANTASIA İLE  NORVEÇ FİYORTLARI:
  • MSC FANTASIA İLE  NORVEÇ FİYORTLARI:
  • İSTANBUL - HAMBURG - KİEL (LUBECK)
  • BERGEN
  • OLDEN
  • STAVANGER
  • NORDFJORDEID
  • DENİZDE SEYİR

MSC FANTASIA İLE NORVEÇ FİYORTLARI

25 HAZİRAN 2023 HAREKETLİ

7 Gece 8 Gün


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL - HAMBURG - KİEL (LUBECK) 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma. Pegasus havayolları PC 1043 sefer sayılı uçağı ile saat 10:25’de Hamburg’a hareket. Yerel saat ile 12:45’de varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve Kiel’e doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 19:00’da limandan ayrılıyor. 

Konaklama: MSC FANTASİA

2.

Gün
DENİZDE SEYİR 2 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz. 
Konaklama: MSC FANTASİA

3.

Gün
BERGEN 3 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 08.00 da limana yanaşacaktır . Arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Bergen şehir turu’na katılabilirler. Bergen 1070 yılında kurulmuştur ve bir dönem Norveç krallığına başkentlik yapmıştır. Turumuzda Bergen’deki en eski taş yapı olan St.Mary Kilisesi, UNESCO tarafından Dünya Kültürel Mirası listesine alınan Bryggen isimli Hansa Birliği’ne ait evler, Balık ve Çiçek Pazarı, Ana Meydan, Milli Tiyatro ile Hansel ve Gretel masalından fırlamış Bergen Evleri ve Bergen’lilerin gurur duydukları ünlü besteci Edvard Grieg’in evi de görülecek yerler arasındadır. Turumuzun esnasında füniküler ile Floyen tepesine çıkacağız. İstanbul gibi yedi tepe üzerine kurulmuş olan şehrin yukarıdan manzarası harika. Ayrıca yine Bergen’de bulunan 1992 yılında tamamen yeniden inşa edilmiş ilk yapımı 1150 yılı olan Stave kilisesini dışarıdan göreceğiz ardından gemiye dönüş. Gemimiz akşam saat 18:00 de limandan ayrılacaktır.
Konaklama: MSC FANTASİA

4.

Gün
NORDFJORDEID 4 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 08.00 da limana yanaşacaktır Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Briksdal Buzul Turu” na katılabilirler. Göller ve doğa manzaraları eşliğinde Rustoen üzerinden Briksdal’a varıyoruz. Buradan yaklaşık 40 dakika sürecek bir yürüyüş mesafesinde olan meşhur Briksdal buzuluna gideceğiz. Burada şelaleler ve muhteşem bir dağ manzarası sizleri bekliyor. Ayrıca buzul gölü ve Briksdal buzulunda muhteşem kareler yakalama imkânı bulacaksınız. Ardından gemiye dönüş. Gemimiz akşam saat 18:00 da limandan ayrılacaktır.
Konaklama: MSC FANTASİA

5.

Gün
OLDEN 5 gün programını görmek için tıklayınız

Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından gemimiz saat 08.00’da Olden limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Olden şehir turu’na katılabilirler. Norveç'in yeni atraksiyonu olan ve Olden şehrinin 6 km dışında bulunan Loen teleferik noktasına gidiyoruz. Dünyanın en dik teleferiklerinden biri olan Loen ile 1011 metrede bulunan ve nefesleri kesecek manzara noktasına varıyoruz. 210 derece manzaralı bu noktada Skála Dağı, Lovatnet Gölü ve Jostedalsbreen Buzulunun fotoğraflarını çektikten sonra Hoven restaurant da kahve içme imkanı. Gemimiz akşam saat 18:00 de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC FANTASİA

6.

Gün
STAVANGER 6 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz saat 12.00’da Stavanger limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Stavanger şehir turuna’ katılabilirler. Tur esnasında otobüsümüzle gezecek ve eski Stavanger’de yürüme şansına sahip olacağız. Stavanger, dünyaca ünlü Lyse Fiyordu’nun ve Mimber Taşı’nın başlangıç noktası. Şehirde Viking Dönemi’ne ait çok sayıda eser bulunuyor. Granitten yapılma, 10 metrelik “Üç Kılıçlar” anıtı da bunlardan biri. Eski Stavanger ise 18. ve 19. yüzyıldan kalma beyaz ahşap evlerle ön plana çıkıyor. 1125 yılında inşa edilen ve hala kullanılan tek ortaçağ katedrali, Kuzey Denizi’ndeki petrol tesisleri ve platformları hakkında çok ilginç bilgiler veren Petrol Müzesini gezeceğiz Otobüsle şehrin dışındaki çok güzel yerlere gidip fotoğraf molaları da vereceğiz. Ardından gemiye dönüş. Gemimiz akşam saat 21:00 de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC FANTASİA

7.

Gün
DENİZDE SEYİR 7 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz. 

Konaklama: MSC FANTASİA

8.

Gün
KİEL (LUBECK) - HAMBURG - İSTANBUL - 8 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah saat 07.00 de limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Hamburg’a hareket. Hamburg havalimanına varış, bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1046 sefer sayılı uçağıyla saat 17:30’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21:45’de İstanbul’a varış. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere!

Konaklama: BU GECE KONAKLAMA BULUNMAMAKTADIR
DAHİL OLANLAR:
PGC ile ekonomi sınıfı İstanbul(SAW) – HAMBURG (HAM) - İstanbul(SAW) uçuşu
Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama
Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
Türkçe Rehberlik hizmeti.(min 20 kişi)
Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Fitness
Havalimanı ve liman vergileri (260 €)


HARİÇ OLANLAR:
Günlük kişi başı 12 € gemi servis ücreti (bahşişler)
Sağlık hizmetleri.
Kara turları
Güzellik merkezi ve SPA alanı
Gemideki tüm içecekler
Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
Vize bedeli
Yurt dışı çıkış harcı
İç hat bağlantı uçuşları
Covid-19 sağlık sigortası


Umuma Mahsus Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmektedir.

Hizmet, Hususi, Diplomatik Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmemektedir.YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

TÜM MİSAFİRLERİN COVİD-19'A KARŞI TAM AŞILI OLMASI TAVSİYE EDİLMEKTEDİR, AMA ZORUNLU DEĞİLDİR.    


"COVID TEST ŞARTLARI:
Geçerli bir aşı sertifikası ibraz eden tüm tam aşılı konukların gemiye binmeden önce test yapmaları tavsiye edilmektedir, ancak zorunlu değildir.


TAM AŞILANMIŞ OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN:


-EMA (Avrupa İlaç Ajansı) standartlarına uygun olmayanlar dahil (mevcut tüm Covid 19 aşıları kabul edilecektir) en az iki doz aşı (Johnson & Johnson hariç, tek doz kabul edilir) olmuş olan misafirler .  


Hatırlatma dozları, gerekli olmasa da, tüm misafirler için önemle tavsiye edilmektedir.


- 1 doz aşılı ve COVID-19 geçirmiş kişi tam aşılı kabul edilir (Bir QR kodu veya alternatif olarak doğrulayıcı bir belge sağlamalıdırlar)."    


"Aşısız* misafirler için (5 yaş ve üzeri), geminin hareketinden önceki 48 saat içinde PCR veya Antijen testi zorunludur:
AŞISIZ MİSAFİRLER: 


- geçerli bir aşı belgesi olmayan misafirler


- sadece covid-19 geçirmiş misafirler


- sağlık durumu nedeniyle aşı muafiyeti olan misafirler
5 yaşın altındaki konuklar için gemiye binmeden önce herhangi bir test gerekli değildir.
Antigen self-test gemiye biniş için kabul edilmemektedir."    


Gemiye binişte evrak kontrolü ve sağlık taraması yapılacaktır.    

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#81
LOKASYON:
Norveç (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma
BİTİŞ:
Hamburg havalimanı Pegasus Hava Yolları PC 1046 sefer sayılı uçağıyla saat 17:30’da İstanbul'a hareket.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.119

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MSC FANTASIA İLE NORVEÇ FİYORTLARI ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.