910-451-6313

MSC LIRICA İLE GİZEMLİ FAS & AKDENİZ

KESİN ÇIKIŞ
 • MSC LIRICA İLE GİZEMLİ FAS & AKDENİZ:
 • MSC LIRICA İLE GİZEMLİ FAS & AKDENİZ:
 • MSC LIRICA İLE GİZEMLİ FAS & AKDENİZ:
 • İSTANBUL – MİLANO - CENOVA
 • MARSİLYA
 • TANCA - KAZABLANKA
 • CEUTA (SEPTE) - MALAGA
 • BARSELONA - DENİZDE SEYİR
 • ALICANTE - CENOVA – MİLANO - İSTANBUL

MSC LIRICA İLE GİZEMLİ FAS & AKDENİZ

28 OCAK 2023 HAREKETLİ

10 Gece 11 Gün


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – MİLANO - CENOVA 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Türk Hava Yolları TK 1873 sefer sayılı uçağı ile saat 08:55’de Milano’ya hareket. Ortalama 3 saatlik bir uçuşun ardından yerel saat ile 09:55’de varış ve bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve Genova’ya doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00’de hareket ediyor. Geceleme gemide

Konaklama: MAC LIRICA

2.

Gün
MARSİLYA 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 08.00’de limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Marsilya Panoramik Şehir Turu & Aix En Provance” turuna katılabilirler. Bu gün ki turumuzda rehberimizle buluştuktan sonra ilk önce Marsilya’ya 40 dakika mesafede bulunan Aix en Provence’a gideceğiz. Romanesk ön cephesi ve üstü kapalı kemerli yolu ile XII. Yüzyıldan kalma meşhur St. Saviour’s Katedrali ile başlayacak. Daha sora şehrin eski bölgesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında burada bulunan antik hanları ve 17. YY’da Kardinal Mazarino’nun kardeşi tarafından tasarlanmış olan Mazarino semtini göreceksiniz. Kısa bir molanın ardından önemli bir denizcilik şehri olan Marsilya’ya geri döneceğiz. İlk olarak Longchamps Çeşmesi, Saint Charles tren garı, eski şehir, Hotel de Ville ve yat limanı bölgesi görülecek yerlerden bazıları. Daha sonra şehir merkezinde serbest vaktimizin ardından gemimize döneceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MAC LIRICA

3.

Gün
BARSELONA 3 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 08.00’de Barselona limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Barcelona Şehir Turu” na katılabilirler. Limandan özel aracımız ile Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona'da panoromik şehir tutumuza başlıyoruz. Şehir turumuz esnasında ilk olarak dışarıdan Sagrada Famila görülecek yerler arasındadır.Ardından La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, , Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Ardından alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 18.00’ de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MAC LIRICA

4.

Gün
DENİZDE SEYİR 4 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz. 
Konaklama: MAC LIRICA

5.

Gün
TANCA 5 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 08.00’de Tanca limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Tanca Keşif Turu” na katılabilirler. İlk durağımız olan Cap Spartel’e doğru yola çıkıyoruz. Atlas Okyanusu ve Akdeniz’in birleştiği noktayı burada görüyoruz. 150 yıllık ve hala çalışan deniz fenerini de yine burada görme imkanına kavuşuyoruz. Daha sonra ‘Herkül Mağaraları’na doğru devam ediyoruz. Bu mağaralarda Herkül heykeli, yılan oynatıcıları yanısıra içerden bakıldığında Afrika kıtası şeklinde denize bakan kapıyı da görebiliyorsunuz. Ardından gemiye dönüş akşam yemeği ve serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00 da limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MAC LIRICA

6.

Gün
KAZABLANKA 6 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 07.00’de limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra ‘Kazablanka şehir turu’na katılabilirler. Panoramik olarak yapılacak şehir turunda 1930 yılında inşa edilmiş ve farklı bir mimarisi olan Sacre-coeur Katedrali, Fas’ın en büyük dünyanın 2. Büyük camisi olan ve 1993 yılında ibadete açılan, ince ince işlenmiş bir nakış kadar güzel detaylara sahip Hassan II Camii, Adliye binası, paşa evi, hapishane, parlamento, resepsiyon binasından oluşan bir kompleks olan Mahkamat al Pacha (Paşa'nın mahkemesi);minareye benzeyen bir yapısı olan kare tabanlı Kazablanka Saat kulesi göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 19.00’ da limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MAC LIRICA

7.

Gün
CEUTA (SEPTE) 7 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 09.00’da limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Ceuta (Septe) Panoramik Şehir Turu” na katılabilirler. İspanya’nın Kuzey Afrika kıyılarında yer alan özerk ilidir. Ceuta Kraliyet Surları,Ceuta'da bir tahkimat hattıdır. Duvarlar en eski kısmında ve en modern kısımlarında 18. yüzyıla kadar 962'ye tarihlenmektedir. Bazı çıkışlar haricinde büyük ölçüde bozulmadan kalmışlardır. House of Dragons (Ejderhalar Evi) Ceuta'da önemli bir dönüm noktası ve eklektik mimarinin olağanüstü bir örneği olan Ev, Kings Meydanı'nın bir köşesinde yer almaktadır. La Puerta Califal (Hilafet Kapısı) yaklaşık dört metre genişliğindedir, bir piskoposla çerçevelenmiş bir at nalı kemeri ve arkasında bir oda olan çift kıvrıma sahiptir. Gezimizin ardından serbest zaman. Gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MAC LIRICA

8.

Gün
MALAGA 8 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 07.00’de Malaga limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Malaga Şehir Turu” na katılabilirler. Akdeniz sahillerinde "Costa del Sol" üzerinde kurulmuş bir liman ve sahil şehri olan Malaga’da ki bu turumuzda Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasında. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 18.00’ de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MAC LIRICA

9.

Gün
ALICANTE 9 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 11.00’de Alicante limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Alicante Şehir Turu ve Valencia Turu” na katılabilirler. Akdeniz sahillerinde saklı bir cennet olarak da tanımlanan bu şehirde yapacağımız panoramik gezimizin ardından Valencia ya doğru hareket ediyoruz. Turumuzun ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 21.00’ de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MAC LIRICA

10.

Gün
DENİZDE SEYİR 10 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz. 

Konaklama: MAC LIRICA

11.

Gün
CENOVA – MİLANO - İSTANBUL 11 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah saat 08.00 de limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket. Milano havalimanına varış, bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1876 sefer sayılı uçağıyla saat 18:50’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23:40’da İstanbul’a varış. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere!
Konaklama: BU GECE KONAKLAMA BULUNMAMAKTADIR
DAHİL OLANLAR:
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

THY ile ekonomi sınıfı İstanbul(IST) – Milano(MXP) - İstanbul(IST) uçuşu
Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 10 gece tam pansiyon konaklama
Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
Türkçe Rehberlik hizmeti. (min 20 kişi)
Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Fitness
Havalimanı ve liman vergileri (320 €)


HARİÇ OLANLAR:
Günlük kişi başı 12 € gemi servis ücreti (bahşişler)
Sağlık hizmetleri.
Kara turları
Güzellik merkezi ve SPA alanı
Gemideki tüm içecekler
Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
Vize bedeli (Çift girişli shengen vizesi gereklidir)
Yurt dışı çıkış harcı
İç hat bağlantı uçuşları
Covid-19 sağlık sigortası

Umuma Mahsus Pasaportlar
Çift girişli Shengen vizesi gerekmektedir.
Hizmet, Hususi, Diplomatik Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmemektedir

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

TÜM MİSAFİRLERİN COVİD-19'A KARŞI TAM AŞILI OLMASI TAVSİYE EDİLMEKTEDİR, AMA ZORUNLU DEĞİLDİR.    

"COVID TEST ŞARTLARI:


Geçerli bir aşı sertifikası ibraz eden tüm tam aşılı konukların gemiye binmeden önce test yapmaları tavsiye edilmektedir, ancak zorunlu değildir.

TAM AŞILANMIŞ OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN:

-EMA (Avrupa İlaç Ajansı) standartlarına uygun olmayanlar dahil (mevcut tüm Covid 19 aşıları kabul edilecektir) en az iki doz aşı (Johnson & Johnson hariç, tek doz kabul edilir) olmuş olan misafirler .  

Hatırlatma dozları, gerekli olmasa da, tüm misafirler için önemle tavsiye edilmektedir.

- 1 doz aşılı ve COVID-19 geçirmiş kişi tam aşılı kabul edilir (Bir QR kodu veya alternatif olarak doğrulayıcı bir belge sağlamalıdırlar)."    

"Aşısız* misafirler için (5 yaş ve üzeri), geminin hareketinden önceki 48 saat içinde PCR veya Antijen testi zorunludur:


AŞISIZ MİSAFİRLER: 

- geçerli bir aşı belgesi olmayan misafirler

- sadece covid-19 geçirmiş misafirler

- sağlık durumu nedeniyle aşı muafiyeti olan misafirler


5 yaşın altındaki konuklar için gemiye binmeden önce herhangi bir test gerekli değildir.


Antigen self-test gemiye biniş için kabul edilmemektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#70
LOKASYON:
Fas (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma.
BİTİŞ:
Milano havalimanı Türk Hava Yolları TK 1876 sefer sayılı uçağıyla saat 18:50’de İstanbul'a hareket.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

819

11 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MSC LIRICA İLE GİZEMLİ FAS & AKDENİZ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.