910-451-6313

MSC SEASHORE İLE AKDENİZ & İBİZA

KESİN ÇIKIŞ
 • MSC SEASHORE İLE AKDENİZ & İBİZA:
 • MSC SEASHORE İLE AKDENİZ & İBİZA:
 • MSC SEASHORE İLE AKDENİZ & İBİZA:
 • İSTANBUL – BERGAMO - CENOVA
 • CIVITAVECCHIA (ROMA)
 • İBİZA
 • VALENSİYA
 • PALERMO
 • MARSİLYA

MSC SEASHORE İLE AKDENİZ & İBİZA

 15 NİSAN 2023 HAREKETLİ

7 Gece 8 Gün


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – BERGAMO - CENOVA 1 gün programını görmek için tıklayınız
 1. Sabiha Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Pegasus havayolları PC 1211 sefer sayılı uçağı ile saat 08:40’da Bergamo’ya hareket. Yerel saat ile 10:35’de varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve Genova’ya doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 17:00’de limandan ayrılıyor. 
Konaklama: MSC SEASHORE

2.

Gün
CIVITAVECCHIA (ROMA) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz saat 08.00’de Civitavecchia limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Roma şehir turu’na katılabilirler. Bu turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Gemimiz akşam saat 18:00 de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC SEASHORE

3.

Gün
PALERMO 3 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 10.00’da Palermo limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Palermo & Cefalu Şehir Turu” na katılabilirler. Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası Cefalu’da 12.yüzyıl tarihi katedral, balıkçılar kapısı ve şehrin özgün sokaklarında geçireceğimiz vakit ardından Palermo’ya devam ediyoruz. Palermo’ya varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Cappella Palatina, San Giovanni Katedrali, Politeama Meydanı, Normanni Sarayı, Quattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta caddeleri görülecek yerler arasındadır.. Gemimiz akşam 18.00’ da limandan ayrılacaktır. 
Konaklama: MSC SEASHORE

4.

Gün
DENİZDE SEYİR 4 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

Konaklama: MSC SEASHORE

5.

Gün
İBİZA 5 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 08:00 da İbiza limanına yanaşacaktır. Akdeniz'deki Balear Adaları'nda bulunan ve İspanya yönetiminde olan bir adadır. Adada başı çeken üç şehir vardır. Bunlar, İbiza Town, Santa Eularia del Rui ve Sant Antoni de Portmany'dir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra ‘İbiza Şehir Turu’na’ katılabilirler. Gemimiz saat 20:00’de limandan ayrılacaktır.
Konaklama: MSC SEASHORE

6.

Gün
VALENSİYA 6 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 07.00’de Valensiya limanına yanaşacaktır. İspanya’nın Akdeniz’e kıyısı olan Katalan bölgesi şehirlerinden, başkent Madrid’in doğusunda, Barselona’nın ise güneyinde olan bir şehirdir. Valensiya özerk bölgesinin başkentidir ve kendi ismini taşıyan ilin de merkezi konumundadır.. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Valensiya Şehir Turu” na katılabilirler. Gemimiz akşam 16.00’ da limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC SEASHORE

7.

Gün
MARSİLYA 7 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 13.00’de limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Marsilya Panoramik Şehir Turu & Aix En Provance” turuna katılabilirler. Bu gün ki turumuzda rehberimizle buluştuktan sonra ilk önce Marsilya’ya 40 dakika mesafede bulunan Aix en Provence’a gideceğiz. Romanesk ön cephesi ve üstü kapalı kemerli yolu ile XII. Yüzyıldan kalma meşhur St. Saviour’s Katedrali ile başlayacak. Daha sora şehrin eski bölgesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında burada bulunan antik hanları ve 17. YY’da Kardinal Mazarino’nun kardeşi tarafından tasarlanmış olan Mazarino semtini göreceksiniz. Kısa bir molanın ardından önemli bir denizcilik şehri olan Marsilya’ya geri döneceğiz. İlk olarak Longchamps Çeşmesi, Saint Charles tren garı, eski şehir, Hotel de Ville ve yat limanı bölgesi görülecek yerlerden bazıları. Daha sonra şehir merkezinde serbest vaktimizin ardından gemimize döneceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 19.00’de limandan ayrılacaktır.

Konaklama: MSC SEASHORE

8.

Gün
CENOVA – BERGAMO - İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah saat 07.00 de limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Bergamo’ya hareket. Bergamo havalimanına varış, bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1214 sefer sayılı uçağıyla saat 16:50’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 20:25’de İstanbul’a varış. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere!

Konaklama: BU GECE KONAKLAMA BULUNMAMAKTADIR
DAHİL OLANLAR:
PGS ile ekonomi sınıfı İstanbul(SAW) – Bergamo(BGY) - İstanbul(SAW) uçuşu
Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama
Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
Türkçe Rehberlik hizmeti. (min 20 kişi)
Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Fitness
Havalimanı ve liman vergileri(260 €)


HARİÇ OLANLAR:
Günlük kişi başı 12 € gemi servis ücreti (bahşişler)
Sağlık hizmetleri.
Kara turları
Güzellik merkezi ve SPA alanı
Gemideki tüm içecekler
Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
Vize bedeli
Yurt dışı çıkış harcı
İç hat bağlantı uçuşları
Covid-19 sağlık sigortası


Umuma Mahsus Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmektedir.

Hizmet, Hususi, Diplomatik Pasaportlar
Shengen vizesi gerekmemektedir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER


COVID TEST ŞARTLARI:


Geçerli bir aşı sertifikası ibraz eden tüm tam aşılı konukların gemiye binmeden önce test yapmaları tavsiye edilmektedir, ancak zorunlu değildir.

TAM AŞILANMIŞ OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN:

-EMA (Avrupa İlaç Ajansı) standartlarına uygun olmayanlar dahil (mevcut tüm Covid 19 aşıları kabul edilecektir) en az iki doz aşı (Johnson & Johnson hariç, tek doz kabul edilir) olmuş olan misafirler .  

Hatırlatma dozları, gerekli olmasa da, tüm misafirler için önemle tavsiye edilmektedir.

- 1 doz aşılı ve COVID-19 geçirmiş kişi tam aşılı kabul edilir (Bir QR kodu veya alternatif olarak doğrulayıcı bir belge sağlamalıdırlar)."    

"Aşısız* misafirler için (5 yaş ve üzeri), geminin hareketinden önceki 48 saat içinde PCR veya Antijen testi zorunludur:


AŞISIZ MİSAFİRLER: 

- geçerli bir aşı belgesi olmayan misafirler

- sadece covid-19 geçirmiş misafirler

- sağlık durumu nedeniyle aşı muafiyeti olan misafirler


5 yaşın altındaki konuklar için gemiye binmeden önce herhangi bir test gerekli değildir.


Antigen self-test gemiye biniş için kabul edilmemektedir."


Gemiye binişte evrak kontrolü ve sağlık taraması yapılacaktır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#73
LOKASYON:
Roma (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Sabiha Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma.
BİTİŞ:
Bergamo havalimanı Pegasus Hava Yolları PC 1214 sefer sayılı uçağıyla saat 16:50’de İstanbul'a hareket
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

949

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MSC SEASHORE İLE AKDENİZ & İBİZA ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.