910-451-6313
İYİ SEÇİM!
  • PHUKET (YAZ & KIŞ DÖNEMİ ):
  • PHUKET (YAZ & KIŞ DÖNEMİ ):
  • PHUKET (YAZ & KIŞ DÖNEMİ ):
  • PHUKET (YAZ & KIŞ DÖNEMİ ):
  • PHUKET (YAZ & KIŞ DÖNEMİ ):
  • SİNGAPUR
  • PHUKET

“PHUKET”

KIŞ DÖNEMİ

Singapur Hava Yolları tarifeli seferleri ile

5 Gece 8 Gün


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – SİNGAPUR 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25’de Singapur’a hareket
Konaklama: GECE YOLCULUĞU

2.

Gün
SİNGAPUR-PHUKET 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 04:45’te Singapur’a varış. Varışın ardından Singapur Havayolları’nın SQ 726 sefer sayılı uçağı ile saat 08.30da Phuket uçuşumuz gerçekleşiyor 09.20’de varışımızı takiben otele transfer. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde.
Konaklama: SEÇİLEN PAKETTE TERCİH EDİLEN OTEL

3.

Gün
PHUKET 3. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Phuket Old Town + Chalong Tapinagi turu(50 usd) na katılabilirler. Bu turumuzda Phuket'in doğal güzelliğini ve kültürünü keşfetmenizi amacliyoruz, gezimize kutsal Wat Chalong tapınağı ziyaret ederek basliyoruz. Rehberimizin verdigi degerli bilgiler isiginda muhtesem fotograflar cektikten sonra bir kaju fıstığı fabrikasını ziyaret edecegiz, ardindan, Phuket yerel halkin yasadigi muhteşem yapilarin bulunduğu eski Sehir’e gideceğiz ve Tayland kültürü hakkında doyurucu bilgiler alacağız.( Bu turumuzda ulasim araci olarak minibus kullanilmaktadir. ) Ardından misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turu(40 usd) na katılabilirler. Asya’nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı , ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
Konaklama: SEÇİLEN PAKETTE TERCİH EDİLEN OTEL

4.

Gün
PHUKET 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin düzenleyeceği Phi Phi adası (80 usd) turu gerçekleşecektir. Bu turumuzda Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik , ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak. Geceleme otelinizde. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
Konaklama: SEÇİLEN PAKETTE TERCİH EDİLEN OTEL

5.

Gün
PHUKET 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde.
Konaklama: SEÇİLEN PAKETTE TERCİH EDİLEN OTEL

6.

Gün
PHUKET 6. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde.
Konaklama: SEÇİLEN PAKETTE TERCİH EDİLEN OTEL

7.

Gün
PHUKET-SİNGAPUR 7. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası Phuket Havalimanı’na transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Singapur Hava Yollarına ait SQ 739 sefer sayılı uçuş ile saat 20.10’da Singapur’a hareket. Yerel saat ile 22:55’de Singapur’a varış.
Konaklama: GECE YOLCULUĞU

8.

Gün
SİNGAPUR-İSTANBUL 8. gün programını görmek için tıklayınız

Singapur Hava Yolları’nın SQ392 sefer sayılı tarifeli uçağı ile 01:50de İstanbul’a hareket. Yerel saat 08:25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Konaklama: BU GECE KONAKLAMA BULUNMAMAKTADIR.
DAHİL OLANLAR:
Singapur Hava Yolları ile İstanbul-Singapur-Phuket-Singapur-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Seçilen otel kategorisinde 5 gece oda kahvaltı konaklamalar
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Lokal rehberlik hizmetleriHARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
Opsiyonel Turlar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir. 

ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#85
LOKASYON:
Phuket (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10.30'da buluşma.
BİTİŞ:
Singapur Hava Yolları’nın SQ392 sefer sayılı tarifeli uçağı ile 01:50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat 08:25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
İPTAL POLİTİKASI:
Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
ACENTE konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE dan tazminat hakkı yoktur.
Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

TARİH VE FİYATLAR

899$

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

PHUKET (YAZ & KIŞ DÖNEMİ ) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.