910-451-6313
EN İYİ FİYAT
 • SERPME KAHVALTI DAHİL KARTEPE SAPANCA GÖLÜ MAŞUKİYE CAM TERAS TURU: KARTEPE SAPANCA GÖLÜ MAŞUKİYE CAM TERAS
 • SERPME KAHVALTI DAHİL KARTEPE SAPANCA GÖLÜ MAŞUKİYE CAM TERAS TURU: KARTEPE SAPANCA GÖLÜ MAŞUKİYE CAM TERAS
 • SERPME KAHVALTI DAHİL KARTEPE SAPANCA GÖLÜ MAŞUKİYE CAM TERAS TURU: KARTEPE SAPANCA GÖLÜ MAŞUKİYE CAM TERAS
KARTEPE SAPANCA GÖLÜ MAŞUKİYE CAM TERAS

Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından yaklaşık 3 - 3,5 saatlik Kartepe yolculuğumuza başlıyoruz. Karlar ile örtülmüş ormanlar arasından yapacağımız yolculuğumuzun sonundan Kartepe Kayak Merkezi’ne varıyoruz. Kartepe’de, dileyen misafirlerimiz serbest zamanında çevre gezisi yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz bölgedeki kafe ve restoranlarda vakit geçirebilir veya bembeyaz karlarla örtülmüş olan doğanın eşsiz karelerini fotoğraflayabilirler, telesiyeje veya kar bisikletine, kızak, snowtubing(tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.) binerek zaman geçirebilir. Öğle yemeğimizi kartepe de alıcak olup sucuk ekmek + meşrubat öğle yemeği menümüzdür.(ekstra) Kartepe gezimizin ardından saat 14:00 da aracımızın bulunduğu otoparkta buluşup zirveden aşağıya inmeye başlıyoruz.Kartepe yolu üzerinde olan Ayrı Gezegen Cam Teras’a doğru yolculuğumuz başlıyor. Ayrı Gezegen Cam Teras Marmara Bölgesinde ki ilk ve tek cam terasıdır. Bu cam terastan sapanca gölünü ve eşsiz dağ manzarasını izleyebilirsiniz. Ayrı Gezegen Cam seyir terası 460 m2 lik bir alan içerisindedir bunun 100 m2’si cam alan olarak yapılmış ve 185 metre yüksekliğe sahiptir. Cam Teras gezimizi bitirdikten sonra Maşukiye dereiçine doğru hareket ediyoruz panoromik olarak maşukiye dere içi mvkini görüp aktivite yapacağımız alana gidiyoruz burada isteyen misafirlerimiz doğa içerisinde gezi, atv safari, zipline veya utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. (Tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.Ativite alanımızda yaklaşık 1 saat gecirdikten sonra yemek yemek için sapanca göl kenarında bulunan tesisimize geçiyoruz burada alacağımız extra akşam yemeği sonrası izmitin meşhur pişmaniyecisine uğruyor ve alışverişimizi yaptıktan sonra kısabir çay molası sonrasında istanbula doğru hareket ediyoruz.

Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bir tatillerburada.com organizasyonun sonuna geliyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Ulaşım
SERPME KAHVALTI
Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücretleri Otopark ücretleri


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemeği SUCUK EKMEK + İÇİCEK
AKŞAM YEMEĞİ ( TAVUK, KÖFTE ,KARISIK IZGARA TABAĞI PİLAV GARNİTÜR SALATA İÇİCEK )
ATV – SAFARİ –ZIPLINE AKTİVİTE ÜCRETLERİ
CAM TERAS GİRİŞ ÜCRETLERİ


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Önemli Bilgiler

 Tur esnasında kesinlikle koltuk numara sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız

 Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

 Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

 18 yas altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat name seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

 Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

 Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

 Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlatılamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden Acente bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı sayısı 25 Kişidir.

 Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden

 Tatiller Burada kesinlikle sorumlu değildir.

 Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente' ya misafirleri gönderebilir bu sayede misafirin tatil planı bozulmamış olur.

 Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

 Konaklamalı turlarda 0–6 yas çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

 T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayınlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#12
LOKASYON:
Maşukiye (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
SABAH SERPME KAHVALTI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06:00 Beylikdüzü Migros Önü 06:10 Avcılar metrobüs durağı 06:20 Sefaköy metrobüs 06:30 – İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü) 06:45 – Mecidiyeköy Meydan (Mado-Simit Sarayı) 07:00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07.10 – Bostancı Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti) 07:20 – Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti) 07.30 – Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 07.40-– Çayırova McDonald’s 08:20 - İzmit Halkevi
BİTİŞ:
AKTİVİTE BİTİŞ SAATİ 17:00 İSTANBUL VARIŞ :21:00
İPTAL POLİTİKASI:
EK BİLGİLER
TAVSIYELER
 Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
 Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize veya belirtmiş olduğunuz Cep Telefonu numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

 Internet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize veya belirtmiş olduğunuz Cep telefonu numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
 Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz
 Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve Zorunlu seyahat sigortası için TC Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi Gün/Ay/Yıl olarak tarafımıza belirtmeniz zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde TATİLLER BURADA sorumlu değildir

TARİH VE FİYATLAR

299TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

SERPME KAHVALTI DAHİL KARTEPE... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.