910-451-6313
EN İYİ FİYAT
  • Venedik Karnavalı Turu THY ile (VCE-VCE) 2023 MELEĞİN UÇUŞU KARNAVAL ÖZEL HAFTASI:
  • Venedik Karnavalı Turu THY ile (VCE-VCE) 2023 MELEĞİN UÇUŞU KARNAVAL ÖZEL HAFTASI:
  • Venedik Karnavalı Turu THY ile (VCE-VCE) 2023 MELEĞİN UÇUŞU KARNAVAL ÖZEL HAFTASI:
  • Venedik Karnavalı Turu THY ile (VCE-VCE) 2023 MELEĞİN UÇUŞU KARNAVAL ÖZEL HAFTASI:
  • Venedik Karnavalı Turu THY ile (VCE-VCE) 2023 MELEĞİN UÇUŞU KARNAVAL ÖZEL HAFTASI:
  • Venedik Karnavalı Turu THY ile (VCE-VCE) 2023 MELEĞİN UÇUŞU KARNAVAL ÖZEL HAFTASI:
  • BOLOGNA-VENEDİK
  • VENEDİK | “Meleğin uçuşu”
  • VENEDİK – BOLOGNA
  • VENEDİK

Venedik Karnavalı Turu THY ile (VCE-VCE) 2023
MELEĞİN UÇUŞU KARNAVAL ÖZEL HAFTASI

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL -VENEDİK 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde saat 10.30’da buluşma. Türk Hava Yolları TK1871 sefer sayılı uçuş ile saat 13:05’te Venedik’e hareket. Saat 13.40’te Venedik’e varış. Bizi bekleyen özel aracımızla ve rehberimiz ile beraber Venedik adasına hareket ediyoruz. Varışa istinaden Venedik adasında panoramik şehir turuna başlıyoruz. San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi keşif duraklarımız. Dileyen misafirlerimiz ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Gondol Turu'na (25€) katılabilirler. Ayrıca Venedik’in sembolü haline gelmiş tarihi adanın tam ortasından geçen Grand Kanal`da tüm şehrin güzelliklerini ve tarihi yapılarını özel teknelerimizle yapacağımız gezimizde görebileceğiniz Büyük Kanal turuna (35€) katılabilirsiniz. Turumuz sonrası otele dönüş, geceleme otelimizde.
Konaklama: 3-4* OTEL KONAKLAMA

2.

Gün
VENEDİK | “Meleğin uçuşu” 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek olan Milano & Como Gölü turu (95 €) turuna katılabilirler. Milano şehir turu esnasında; dünyaca ünlü Maria Callas,Pavarotti ve Leyla Gencer gibi sanatçıların sahne aldığı Scala Tiyatrosu, Duomo yani Katedral Meydanı, Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasında olup ayrıca alışveriş için de zaman bulacağız. Tur bitimi ile Como`ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Como Gölü ve şehir turumuz gezimiz esnasında görülecek yerler arasında meşhur sanatçıların, devlet büyüklerinin, önemli sporcu ve sanatçıların (George Clooney) villaları da bulunmaktadır. Como, İtalya’nın Lombardiya bölgesinde yer alan ve İsviçre ile sınır olan bir şehir. Aynı ismi taşıyan göl de İsviçre ile İtalya arasında bulunuyor. İsviçre tarafı Alp Dağları’nın eteklerinde olan göl, ünlülerin ve jet sosyetenin yazlık yeri olarak biliniyor. Gölün nefes kesen manzarası bizleri adeta büyüleyecek. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3-4* OTEL KONAKLAMA

3.

Gün
VENEDİK 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam gün Venedik ada turuna (45€) katılabilirler. Bugüne özel olarak adada Meleğin uçuşu gerçekleşecektir. San Marco Meydanı’nda yapılan “Meleğin uçuşu” gösterisini her sene gelen binlerce kişi izler. Maskeli balolar, yarışmalar, gösteriler ve geçitlerle devam eden karnaval, şehri rengârenk bir atmosfere bürümektedir. Geleneksel olarak, Meleğin rolü, Mary 2022 Alice Bars festivalinin kazananını oynayacak. Her sene uçuşu gerçekleştirecek Ünlü İtalyan sanatçı bu festival ile belirlenmektedir. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3-4* OTEL KONAKLAMA

4.

Gün
VENEDİK -İSTANBUL 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısından sonra odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Türk Havayolları TK1872 nolu tarifeli seferi ile saat 14:40’da İstanbul'a hareket saat 19:10’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
Konaklama: BU GECE KONAKLAMA BULUNMAMAKTADIR.
DAHİL OLANLAR:
THY tarifeli Seferleri ile Istanbul (IST) – Venedik - İstanbul (IST) ekonomi sınıf uçak bileti
3 gece – 4 gün; 3 Gece Venedik bölgesi (Quarto d’Altino, Spinea, Padova,Cittadella, Brenta,Treviso,Mira, Mirano, Mogliano vb.) olmak üzere; Oda kahvaltı, 3 ve/veya 4 yıldız otel konaklamaları.
Tüm Havalimanı - Otel Transferleri
Panoramik Venedik Şehir Turu
Tüm tur boyunca Türkçe Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış harcı
Vize Ücreti (160€)
Seyahat Sigortası (15€)
Ekstra Turlar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Şehir Vergileri (10€ tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir.İtalya’da konaklayan turistlerin turist vergisi ödeme zorunluluğu vardır.)
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Şoför ve rehber bahşişleri (Kişi başı 5€ isteğe bağlı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ

 Büyük Kanal turu (35€)- Venedik Ada Turu (45 €)

Milano & Como turu (95 €)

Turları 175€ yerine 150€ (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş %50 indirimlidir.

Maskelerin ardında yatan tarih ve gizemin festivali, muhteşem kostüm ve maskeleri ile bu senede Venedik adasına sizleri davet ediyor. Birbirinden farklı etkinliklerle renklenecek karnaval, Venedik’in geçmiş ile günümüzü bağlayan en önemli kültürel olgusudur. Tarihi 13.yy. kadar uzanan bu gelenek bugün bile halen Venedik halkı için vazgeçilmez bir mirastır. Bu özel döneme özel olarak hazırladığımız turumuz ile ağırlamaktan mutluluk duyacağız.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#88
LOKASYON:
Venedik (İstanbul çıkışlı venedik turu çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Diğer   
BULUŞMA:
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde saat 10.30’da buluşma.
BİTİŞ:
Türk Havayolları TK1872 nolu tarifeli seferi ile saat 14:40’da İstanbul'a hareket saat 19:10’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

429

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Venedik Karnavalı Turu THY ile... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.